Jesteś na : OFERTA
Cięcie laserem - Elektrotermia

Cięcie laserowe to obecnie najszybsza oraz najdokładniejsza metoda obróbki metalu, która znajduje coraz więcej zastosowań i jest synonimem najwyższej jakości. Wysoka elastyczność produkcji w połączeniu z niemal nieograniczoną różnorodnością materiałów i kształtów  dostarczają wyjaśnienia, dlaczego technologia ta na całym świecie uznawana jest za niezastąpioną technologię bazową.

Elektrotermia od kilku lat zajmuje się kompleksową obróbką blach stalowych zwykłej jakości, nierdzewnych, ocynkowanych i aluminiowych. Cięcie laserem wszelkiego rodzaju elementów metalowych wykonujemy w nowoczesnym warsztacie zlokalizowanym 
w Niepołomicach.


W naszym parku maszynowym posiadamy wykrawarki laserowe BySprint 3015 3kW , ByStar 4020 6kW oraz 
Bystronic BySprint PRO 3015 4,4kW firmy Bystronic. Urządzenia te charakteryzują się wysoką jakością cięcia oraz dużą wydajnością. 


Dzięki zakupowi nowoczesnej prasy krawędziowej Bystronic Beyeler Xpert 250T w ramach Projektu, współfinansowanego przez Unię Europejską, stało się możliwe utworzenie w naszym Zakładzie kompleksowego centrum obróbki blach. Innowacyjna linia technologiczna zapewnia integrację usług cięcia laserowego i gięcia blach w jednym ciągu produkcyjnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa najlepszą ofertę, łączącą w sobie konkurencyjną cenę i profesjonalne wykonanie.


Zakład Produkcyjny
ul. Fabryczna 10
32-005 Niepołomice

Biuro 
tel. 12 281 00 11 wew. 20
fax. 12 281 00 11 wew. 36
e-mail: laser@elektrotermia.com.pl


Wykrawarka laserowa - Elektrotermia

Wykrawarka laserowa - Elektrotermia

Cięcie laserem - Kraków


Copyright © 2017 Elektrotermia

 Drut oporowy - ogrzewanie elektryczne