Jesteś na : OFERTA
Ogrzewanie elektryczne - piece akumulacyjne Krkaów

W związku z faktem, że 1 stycznia 2018 roku wchodzą w życie wymogi Rozporządzenia Komisji (UE) 2015/1188 z dnia 28 kwietnia 2015 r. w sprawie wykonania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla miejscowych ogrzewaczy pomieszczeń, przedstawiona w załączniku oferta sprzedaży ogrzewaczy typów STANDARD i DOA (modele DOA…/3.02) oraz wkładów do pieców kaflowych KWG obowiązuje tylko do wyczerpania naszych zapasów magazynowych poszczególnych modeli zaoferowanych urządzeń.

Wymogi ekoprojektu spełniają obecnie modele ogrzewaczy DOA/E (E.B) oraz nagrzewnice wentylatorowe HALNY i w tym przypadku nasza oferta pozostaje aktualna.


Trwają obecnie prace nad dostosowaniem niektórych typów ogrzewaczy produkowanych przez Elektrotermię do nowych wytycznych.


Elektrotermia zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń elektrycznych służących do ogrzewania mieszkań, domów, biur, hal magazynowych i produkcyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. W ofercie mamy urządzenia produkowane przez naszą firmę: piece akumulacyjne, nagrzewnice elektryczne, kurtyny powietrzne, wkłady grzejne do pieców kaflowych, oraz urządzenia innych producentów, których jesteśmy dystrybutorami.

Zaopatrzą sie Państwo u nas między innymi w urządzenia do ogrzewania wody - bojlery lub przepływowe podgrzewacze wody, systemy przeciwoblodzeniowe podjazdów, rynien oraz regulatory i termostaty służące do sterowania systemami grzejnymi. Istotną częścią naszej oferty jest dostawa i montaż klimatyzacji i pomp ciepła.

Oferujemy też elementy grzejne - grzałki elektryczne wykonywane na indywidualne zamówienia, materiały oporowe i wysokotemperaturowe firmy Kanthal, takie jak taśmy i drut oporowy, materiały grzejne do temperatur nawet 1900°C, przewody i izolacje odporne na wysokie temperatury do 400°C.
  
                                       
Cennik 2017 Elektrotermia

Cennik 2016 Elektrotermia


grzejnik konwekcyjny


Piec akumulacyjny dynamiczny 

bojler elektryczny - ogrzewanie Kraków
 

Copyright © 2017 Elektrotermia

 Drut oporowy - ogrzewanie elektryczne