Jesteś na : OFERTA
Ogrzewanie elektryczne - piece akumulacyjne Krkaów

W związku z faktem, że 1 stycznia 2018 roku wchodzą w życie wymogi Rozporządzenia Komisji (UE) 2015/1188 z dnia 28 kwietnia 2015 r. w sprawie wykonania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla miejscowych ogrzewaczy pomieszczeń, przedstawiona w załączniku (Cennik 2017 Elektrotermia) oferta sprzedaży ogrzewaczy typów STANDARD i DOA (modele DOA…/3.02) oraz wkładów do pieców kaflowych KWG obowiązuje tylko do wyczerpania naszych zapasów magazynowych poszczególnych modeli zaoferowanych urządzeń. 

Wymogi ekoprojektu spełniają modele ogrzewaczy DOA/E (E.B) oraz nagrzewnice wentylatorowe HALNY i w tym przypadku nasza oferta pozostaje nie ograniczona. 


Trwają obecnie prace nad dostosowaniem niektórych typów ogrzewaczy produkowanych przez Elektrotermię do nowych wytycznych. Po zakonczeniu prac wdrozeniowych oferta zostanie stosownie zaktualizowana.


Elektrotermia zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń elektrycznych służących do ogrzewania mieszkań, domów, biur, hal magazynowych i produkcyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. W ofercie mamy urządzenia produkowane przez naszą firmę: piece akumulacyjne, nagrzewnice elektryczne, wkłady grzejne do pieców kaflowych, oraz urządzenia innych producentów, których jesteśmy dystrybutorami.

Zaopatrzą sie Państwo u nas między innymi w urządzenia do ogrzewania wody - bojlery lub przepływowe podgrzewacze wody, kurtyny powietrznesystemy przeciwoblodzeniowe podjazdów, rynien oraz regulatory i termostaty służące do sterowania systemami grzejnymi. Istotną częścią naszej oferty jest dostawa i montaż klimatyzacji i pomp ciepła

Oferujemy też elementy grzejne - grzałki elektryczne wykonywane na indywidualne zamówienia, materiały oporowe i wysokotemperaturowe firmy Kanthal, takie jak taśmy i drut oporowy, materiały grzejne do temperatur nawet 1900°C, przewody i izolacje odporne na wysokie temperatury do 400°C.
  
                                       
Cennik 2017 Elektrotermia

Cennik 2016 Elektrotermia


grzejnik konwekcyjny


Piec akumulacyjny dynamiczny 

bojler elektryczny - ogrzewanie Kraków
 

Copyright © 2017 Elektrotermia

 Drut oporowy - ogrzewanie elektryczne