Jesteś na : OFERTA
Rozdzielnice sterujące Rozdzielnice sterujące wykonuje się dla potrzeb automatyzacji układów: wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, technologicznych. Nasze realizacje są oparte o rózne systemy sterowania wielu producentów od prostszych układów przekaźnikowych, przez systemy sterowania centralnego, po zaawansowane rozproszone układy wielosterownikowe z dziesiątkami przekaźników i styczników.

Rozdzielnice sterujące charakteryzują się występowaniem wielu różnych napięć w jednej szafie, co wymaga wyjątkowej precyzji połączeń i systemu oznaczeń. Stosuje się do kilkunastu kolorów przewodów w jednej rozdzielnicy oraz oznaczenia zarówno złączek zaciskowych jak i kabli i linek.

W
produkowanych rozdzielnicach wykorzystujemy mikroprocesorowe regulatory, sterowniki, falowniki i inne programowalne urządzenia, które pozwalają na realizowanie rozmaitych funkcji np. regulacji temperatury, wilgotności, zawartości CO lub CO2, sterowanie odzyskiem ciepła, zabezpieczenie przed zamarzaniem, kontroluja pracy wentylatorów, kontrola stopnia zabrudzenia filtrów powietrza itp.

Zakład Produkcyjny
ul. Fabryczna 10
32-005 Niepołomice

Dział Rozdzielnic

 tel. 12 250 15 06
fax. 12 281 00 11 wew. 80
   e-mail: rozdzielnice@elektrotermia.com.pl


Montaż rozdzielnicy sterującejCopyright © 2017 Elektrotermia

 Drut oporowy - ogrzewanie elektryczne