Jesteś na : OFERTA
Rozdzielnice Wysokoprądowe do 4000A - przykład rozdzielnicy xEnergy firmy Eaton Rozdzielnice do 4000A są to szafy przeznaczone do indywidualnej konfiguracji, służące do rozdziału energii w zakresie prądów do 4000A. Rozdzielnice mogą być wykonywane w formach podziału (zabudowy) od 1 do 4b. Konstrukcja pozwala na łączenie ze sobą pól konstrukcji w nieograniczone zestawy tworzące rozdzielnicę, dodatkowo każde pojedyncze pole może być skonfigurowane jako osobne urządzenie. Aparatura w rozdzielnicach wysokoprądowych może być zabudowana w konstrukcjach o stopniu ochrony od IP30 do IP55 co pozwala na użytkowanie rozdzielnic przy różnych warunkach pracy.

Mosty szynowe zasilające rozdzielnice można dostosować do głowic szynoprzewodów niemalże każdego producenta, natomiast możliwość montażu mostów dystrybucyjnych poziomo lub pionowo, na różnej głębokości i wysokości pozwala na zasilanie rozdzielnicy z dowolnego kierunku i wyprowadzenie odpływów zasilających z rozdzielnicy według potrzeb.

Szeroka gama zastosowań pozwala na montaż różnego rodzaju aparatury w rozdzielnicy. Systemy są tak opracowane, aby można było zamontować rozłączniki czy wyłączniki powietrzne do 4000A, jak również małogabarytowe wyłączniki nadprądowe czy też różnicowoprądowe z zachowaniem odpowiednich prądów zwarciowych. Opcjonalnie jest wyposażenie rozdzielnic w aparaturę pomiarową, czy też sterowniczą na elewacji rozdzielnicy, co pozwala na wizualizację i kontrolę pracy urządzenia.

Systemy w jakich wykonujemy rozdzielnice dużych mocy:
  •   xEnergy
  •   TT4000
  •   XL3 4000
  •   Univers N HC
  •   Striebel&Joh
  •   Prisma P

Zakład Produkcyjny
ul. Fabryczna 10
32-005 Niepołomice

Dział Rozdzielnic

 tel. 12 250 15 06
fax. 12 281 00 11 wew. 80
   e-mail: rozdzielnice@elektrotermia.com.pl

Copyright © 2017 Elektrotermia

 Drut oporowy - ogrzewanie elektryczne