Jesteś na : OFERTA
  • Rozdzielnice elektryczne Elektrotermia
Firma Elektrotermia od wielu lat zajmuje się produkcją rozdzielnic elektrycznych stosowanych w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, czy w budynkach użyteczności publicznej. Nasze rozdzielnice znajdują zastosowanie zarówno w systemach rozdziału energii elektrycznej, jak i w zasilaniu pojedynczych urządzeń. Spełniają swoją funkcję jako część instalacji inteligentnego budynku, a także w skomplikowanych procesach automatyki przemysłowej.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów są przyznane certyfikaty i nagrody. Wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala na szybką i rzetelną realizację zamówień, co klasyfikuje nas w czołówce producentów rozdzielnic elektrycznych. Wykonujemy urządzenia w oparciu o niemalże każdy system rozdziału mocy współpracując z wiodącymi producentami asortymentu elektrycznego, takimi jak:
  •  ABB
  •   Eaton/Moeller
  •   ETI Polam
  •   Hager
  •   Legrand
  •   Sarel
  •   Schneider Electric
  •   Schrack Technik

Chcąc zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta, poza obudowami wyżej wymienionych producentów, wykonujemy obudowy rozdzielnic wykorzystując własne rozwiązania, pozwalające na dopasowanie się do wymogów zarówno w zakresie gabarytów jak i kolorów. System obudów e-Plus produkcji Elektrotermia Sp z o. o. pozwala na szybkie wykonanie rozdzielnic przy zachowaniu atrakcyjnej ceny i doskonałej jakości produktu spełniającego normy i przepisy wymagane dla rozdzielnic nN oraz SN.

Każdy wykonany produkt przechodzi szczegółowe badania potwierdzone deklaracją zgodności oraz protokołem z badań urządzenia. Prefabrykaty spełniają wymogi rejonowych placówek dystrybutorów energii elektrycznej takich jak Tauron, Vattenfall itd.

Obiekty w których firma Elektrotermia wykonywała instalacje elektryczne zostały wyposażone w rozdzielnice elektryczne wykonane przez Dział Prefabrykacji Rozdzielnic naszej firmy.Zakład Produkcyjny
ul. Fabryczna 10
32-005 Niepołomice

Dział Rozdzielnic

 tel. 12 250 15 06
fax. 12 281 00 11 wew. 80
   e-mail: rozdzielnice@elektrotermia.com.pl


Certyfikaty:

Certyfikat Legrand
Certyfikat Legrand

Referencje:

Amontex
Amontex

BMK
BMK

BUMA Contractor
BUMA Contractor

PRZ Kraków
PRZ Kraków

Copyright © 2017 Elektrotermia

 Drut oporowy - ogrzewanie elektryczne