Jesteś na : PRACA
Nasza firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowiska:

1. ELEKTROMONTER (produkcja grzałek)

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków pracownika będzie należało:
- projektowanie i wykonywanie elementów grzejnych m.in.  opaskowych (mikanitowych i ceramicznych), płaskich mikanitowych, szamotowych, patronowych i spiralnych

Wymagania od kandydatów:
- doświadczenie w wykonywaniu ww. elementów
- wiedza nt. podstawowych zagadnień elektrycznych wymaganych do wykonywania ww. elementów grzejnych
- podstawowe umiejętności ślusarskie w obróbce materiałów wykorzystywanych do wykonywania elementów grzejnych

Dodatkowe atuty kandydata na to stanowisko:

- wykształcenie elektryczne

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce pracy:
Zakład Produkcyjny w Niepołomicach. Praca stacjonarna, I zmiana w. godz. 7.00-15.00

CV + list motywacyjny proszę przesyłać na adres:  p.lyczek@elektrotermia.com.pl
W kwestii pytań dotyczących oferty pracy, proszę o kontakt z: Piotr Łyczek tel. +48 690 490 962

2. Instalator - Automatyk.

Od kandydatów oczekujemy znajomości w zakresie okablowania, podłączenia oraz konfiguracji następujących instalacji:

- okablowania strukturalnego
- SSWiN
- KD + RCP
- SAP
- Oddymianie
- CCTV
- TV SAT
- domofonowej

Mile widziane uprawniania elektryczne SEP do 1kV oraz uprawnienia do obsługi podestów ruchomych wolnobieżnych.

Dodatkowym atutem będzie znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

- Pracę w stale rozwijającej się branży.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Szkolenia produktowe.
- Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami.
- Możliwość pracy przy różnych projektach na terenie całego kraju (możliwość pracy na delegacji).

3. Instalatorów - elektryków